współpraca

Jeżeli chcesz…

  • lepiej wspierać swoje dziecko lub uczniów w uczeniu się
  • uczyć się efektywniej, zdawać lepiej egzaminy, zdobywać nowe kompetencje
  • realizować w firmie w której pracujesz ciekawe i efektywne projekty szkoleniowe

… możesz skorzystać z mojego wsparcia!

Z wykształcenia jestem pedagogiem i andragogiem (zajmuję się edukacją dorosłych). Zawodowo projektuje procesy szkoleniowe dla menedżerów, specjalistów i pracowników liniowych pracując w firmie szkoleniowo – doradczej.

Jestem certyfikowanym moderatorem design thinking. W mojej pracy wykorzystuję wiele psychologicznych koncepcji i najnowszych badań (komunikacja bez przemocy, neurodydaktyka, rodzicielstwo bliskości, pedagogika Marii Montessori, psychologia poznawcza).

Oferuję grupowe spotkania warsztatowe oraz typowe konsultacje indywidualne. Obecnie mogą być one przeprowadzone bezpośrednio w uzgodnionym miejscu lub zdalnie za pomocą komunikatorów internetowych lub telefonicznie.

Wstępnie proponuje 1-1,5h godzinne spotkania tematyczne, dopasowane do Ciebie, Twojego dziecka lub firmy w której pracujesz. Tematykę przedstawiam w notatkach graficznych poniżej. Możesz wybrać interesujący Cię temat lub zamówić kilka spotkań – wszystko zależy od Twoich potrzeb:)

Możesz też zostać Patronem tego bloga i pomóc mi spełnić cele zawodowe!


Czy znasz Patronite.pl? Dołączyłam do grona Autorów (twórców) i chciałabym zarekomendować Ci mój profil!


Dołączając do tej  wyjątkowej społeczności, zyskujesz dostęp do specjalnych nagród i bliższej relacji ze wspieranym Twórcą!  Sam też możesz stać się Twórcą na tej platformie. Ja zaczynałam właśnie od roli Patrona projektu, który wspieram do dziś.


Celem tej niezwykłej platformy crowdfundingowej jest  łączenie twórców z osobami, które chcą ich wesprzeć nie tylko „lajkiem” czy „łapką w górę”, ale również w formie regularnej, finansowej wpłaty! Dzięki wsparciu, Autorzy zyskują niesamowite możliwość rozwoju, przy zachowaniu pełnej niezależności – a Patroni stają się współtwórcami, mając swój realny udział w rozwijaniu kanałów, podcastów, fundacji czy inicjatyw. 


Patron bierze Autora pod swoje finansowe skrzydła, regularnie, co miesiąc wspierając jego rozwój. Opiekuje się twórczością, może wpływać na jego działania. Przygotowałam zróżnicowane opcje wsparcia, aby chęć współpracy ze mną nie zależała za bardzo od portfela.


Moi patroni są dla mnie wyrazem głębokiego zaangażowania. Wiem,że cenią moją pracę na tyle, że są gotowi raz w miesiącu zrezygnować z ulubionej kawy by dać mi zastrzyk motywacji i energii do tworzenia.


Dzięki ich wsparciu mogę rezlizować działania, które inaczej nie byłyby możliwe.


Dlaczego dołączyłam do tej społeczności?


chce wiedzieć komu bardzo zależy na mojej pracy, kto chce z niej czerpać więcej
lubie nawiązywać bliskie relacje z takimi osobami
szkolenia, dostęp do materiałów, książki, notesy do ćwiczeń, markery, sprzęt graficzny pochłaniają konkretne wydatki, które nie tanieją niestety a szybko się zużywają
nie chcę umieszczać reklam na blogu  a obsługa strony nie jest darmowa
niechętna jestem też sponsorskim umowom
potrzebuję niezależności a dużo mogę dać wzamian:)


Zajrzyjcie. Poczytajcie. Sami oceńcie czy warto.


Mój profil na Patronite: https://patronite.pl/milenaciesla-umyslnie